У столичній підземці пропонують встановити захисні екрани, щоб убезпечити пасажирів від падіння на колії

Автор: Галина Ворона
19:14 29.06

Після серії трагічних випадків, пов’язаних із падінням пасажирів на колії метро, кияни просять встановити захисні екрани в метро.

У столичній підземці пропонують встановити захисні екрани, щоб убезпечити пасажирів від падіння на колії Фото: архівне

Така ініціатива з’явилась на сайті петицій Київської міської ради.

Автор звернення Богдан Коваленко аргументує свою пропозицію тим, що через війну частина громадян перебуває у тяжкому психологічному стані, що, на жаль, іноді призводить до суїцидальних намірів.

На його думку, захисні екрани можуть стати важливим бар’єром, який запобігатиме трагічним випадкам.

Крім того, зазначає автор петиції, демобілізовані військові з ампутаціями кінцівок, що використовують милиці або інші допоміжні засоби, можуть втрачати рівновагу на перонах і потрапляти під потяги. Також можна втратити рівновагу, задивившись на прибуваючий потяг.

Встановлення захисних екранів допоможе зменшити ризики для всіх категорій населення та покращить загальний рівень безпеки на станціях метрополітену”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, за останні два тижні у Києві три людини потрапили під потяг метро. 28 червня 40-річна жінка впала під потяг на станції метро “Золоті ворота”. Вона загинула. 27 червня на станції метро “Університет” під потяг потрапив чоловік. На щастя, він вижив та не отримав суттєвих ушкоджень. 13 червня на станції метро “Контрактова площа” жінка потрапила під потяг і втратила руку.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин