У Солом’янському районі відкрили енергоефективну школу

12:12 01.09

Мер Києва Віталій Кличко у День знань відкрив нову, сучасну, енергоефективну школу № 22 в Солом’янському районі столиці.

У Солом’янському районі відкрили енергоефективну школу

Про це повідомляє мерія. 

Сьогодні у нас справжнє свято. Адже діти Солом’янки отримали ще одну нову сучасну школу! І це – десята з таких нових, європейських шкіл, які ми відкрили протягом останніх кількох років. Тут, на місці старого дитячого садочку, в приміщенні якого протягом 20 років були змушені навчатися діти, ми збудували новий навчальний заклад!»,

– зазначив мер Києва.

Школа – триповерхова та розрахована на 720 учнів. І має всі необхідні, комфортні приміщення. Це – перша школа у Солом’янському районі, де втілили сучасну енергонезалежну систему, щоб опалювати будівлю та нагрівати воду завдяки ґрунтовим тепловим насосам.

У приміщенні, окрім навчальних класів, облаштували гардеробну, медичний блок, читальний, спортивний та хореографічний зали. Має школа ліфти та пандуси для комфорту маломобільних груп населення. А також сучасні спортивні майданчики.

 Цього навчального року за парти в столичних школах сядуть понад 300 тисяч учнів. Із них 29 тисяч – першокласники. Я вітаю сьогодні і першачків, які відкриють світ знань у таких гарних умовах, і всіх школярів. А 11-класникам побажаю вдалого останнього року навчання та блискучих ЗНО. Вітаю також столичних педагогів і бажаю їм вдячних учнів. Та батьків – вам сил і терпіння теж!»,

– підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Новий навчальний рік, декларації, пенсії, тарифи: які зміни очікують українців з 1 вересня

Великий Київ у Google News

підписатися