У школах Києва тестували застосунок “Мрія ID” з чатами, бібліотекою та ШІ

Автор: Оксана Тупальська
15:43 12.06

Освітній застосунок “Мрія” випробовували у 40-ка школах у Києві та в шести областях України. Додатком користувалися учні, їхні батьки та педагоги.

У школах Києва тестували застосунок “Мрія ID” з чатами, бібліотекою та ШІ

Що вивчали в ході експерименту за допомогою Мрії:

  • діти: Мрія ID, навчальні досягнення, план дня, список завдань з дедлайнами, бібліотека контенту за інтересами, чати на базі Signal;
  • батьки: досягнення дитини, розклад, оцінки, домашні завдання, бібліотека рекомендованого контенту, чати на базі Signal;
  • вчителі: календарний план, розклад, журнал, домашні завдання, бібліотека контенту для професійного розвитку, чати на базі Signal.

Зайти в Мрію ID можна за допомогою Дії, банківської картки або електронного підпису. 

Результати експерименту ще оголосять, однак зрозуміло одне – тепер дитина зі своїми оцінками та розкладом уроків не сховається від дорослих, бо електронні сервіси – це вам не паперовий щоденник, який можна запхати під подушку, залишити в друга або втопити в озері за потреби.

Читайте також: Запити покоління альфа: чи мріють київські діти стати президентами, міністрами або депутатами

Раніше “ВК” розповідав, що колишній керівник Українського центру оцінювання якості освіти розкритикував танці на Останньому дзвонику, бо до них готувалися школярі замість того, щоб сидіти на уроках і вчитися. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин