У Пущі-Водиці розпочалося відновлення трамвайної колії, пошкодженої обстрілами (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
10:20 12.05

У Пущі-Водиці почали відновлювати трамвайну колію, пошкоджену внаслідок ворожих обстрілів. Ділянки колії постраждали під час наступу російських окупантів на Київ.

У Пущі-Водиці розпочалося відновлення трамвайної колії, пошкодженої обстрілами (ФОТО)

Про це повідомила пресслужба Київської міської держадміністрації.

На 1-й та 9-й лініях мінометні міни влучили у трамвайне полотно. На кінцевій трамвайного маршруту № 12, що на 14-й лінії, снаряд від російського «Граду» пошкодив колію та знищив трамвайну підстанцію“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ремонті роботи проводять спеціалісти Служби колії КП «Київпастранс». Вони почали відновлювати колії після того, як обстеження завершили сапери ДСНС.

Спеціалісти мають встановити 250 метрів рейок, два стрілочні переводи та близько 600 шпал. Роботи планують завершити найближчим часом.

Довідка. Пуща-Водицький трамвай – візитівка й один з символів Києва. Історичний маршрут, якому понад сто років, пережив дві світові війни. І щоразу місто відновлювало його. Замість трамвайного маршруту, який з’єднував Пущу-Водицю з рештою Оболонського району, курсує тимчасовий автобусний маршрут – 12Т.

Раніше повідомлялося, що внаслідок бойових дій Пуща-Водиця залишилась без трамвайного сполучення: колії перебиті, а підстанція – згоріла.

Читайте також: Кличко назвав кількість будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів Києва

Великий Київ у Google News

підписатися