У перший день весни театри порадують виставами “Вождь червоношкірих” та “Пітер Пен”: запрошують глядачів від 5 до 105 років

Автор: Любава Лисичкіна
18:54 27.02

Так, славнозвісна новела “Вождь червоношкірих” за О. Генрі вийде на сцені ТЮГу, а “Пітер Пен” – у Київському академічному театрі ляльок.

У перший день весни театри порадують виставами “Вождь червоношкірих” та “Пітер Пен”: запрошують глядачів від 5 до 105 років Фото: ілюстративне

“Вождь червоношкірих”. За сюжетом, сина багатого фермера викрадають двоє шахраїв-невдах з метою виручити грошенят. Але малий бешкетник тільки цьому і радий: його знущанням над горе-викрадачами немає меж. Адже на кожного, навіть найхитрішого й найпідступнішого розбійника завжди знайдеться той, хто його провчить.

Рекомендовано: батькам — згадати своє хуліганське дитинство; дітям — надихнутися пригодами без телефонів.

  • Де: ТЮГ, вул. Липська, 15/17.
  • Коли: 1 березня

Вистава “Пітер Пен”

Хлопчик на ймення Пітер Пен категорично не бажає ставати дорослим. Йому дуже хочеться зберегти на все життя любов до планети, яка називається Дитинство. І перш за все до гри.

У Пітера є одна особливість, яка відрізняє його від усіх – він вміє літати! Навіть його мати не може зрозуміти, а може й не хоче, цієї особливості сина. І одного разу вона просто зачиняє на ніч вікно, щоб Пітер не мав можливості літати поза межами кімнати. Це так вразило хлопця, що він, зібравши таких самих однолітків-невдах, тікає на острів Десьтотам, який і стає для маленьких мешканців рідною оселею, проте без звичної для їхнього віку материнської опіки та любові.

Романтична дівчинка Венді, яка живе у світі казок, побачивши літаючого Пітера Пена і дивну фею на ім’я Дінь, не вагаючись летить зі своїми братами і новим другом на Острів. Тут їх чекають цікаві зустрічі з індіанцями, небезпечні пригоди з піратами та підступним капітаном Гаком та багато іншого.

  • Де: вул. Грушевського, 1а
  • Коли: 1 березня

До слова, «Тореадорів з Васюківки» покажуть у ТЮГ: історія про справжню дружбу для тих, хто старше 6 років.

Великий Київ у Google News

підписатися