«Тореадорів з Васюківки» покажуть у ТЮГ: історія про справжню дружбу для тих, хто старше 6 років

Автор: Любава Лисичкіна
18:36 26.02

Надзвичайні пригоди двох найкращих друзів і напарників Яви Рень і Павлуші Завгороднього у школі вдома та на безлюдному острові.

«Тореадорів з Васюківки» покажуть у ТЮГ: історія про справжню дружбу для тих, хто старше 6 років

Як не згадати, що за мотивами бестселлера Всеволода Нестайко знято фільми та поставлена велика кількість дитячих вистав.

«Тореадори з Васюківки» — трилогія українського письменника Всеволода Нестайка, написана у 1963—1970 роках. До того як трилогія була надрукована однією книгою, автор видав три повісті з трилогії окремими книгами: «Пригоди Робінзона Кукурузо» (1964), «Незнайомець з тринадцятої квартири» (1966) та «Таємниця трьох невідомих» (1970). Вперше всі три повісті разом однією книгою надруковано у 1972 році видавництвом «Веселка». У 2004 році у видавництві А-ба-ба-га-ла-ма-га з’явилося нова, виправлена редакція книги, де автор вилучив ідеологічні радянські нашарування, вилучив деякі застарілі деталі незрозумілі сучасному читачеві та додав нові сюжетні лінії.

 

Книгу включено до шкільної програми з літератури. «Тореадорів з Васюківки» перекладено більше як 20 мовами.

Сюжет:  непосидючого Яву та більш спокійного й розважливого Павлушу об’єднує щире бажання прославитися на весь світ. Для цього вони впродовж усієї історії намагаються стати тореадорами, вивести новий сорт кукурудзи, але найголовнішою місією для друзів виявляється — викрити шпигунів зі свого села.

Історія про справжню дружбу та про те, як пронести її крізь все життя.

Жанр вистави: пригодницька комедія з елементами триллеру.

Тривалість – 90 хвилин з антрактом.

Коли: 29 лютого

Де: ТЮГ, вул. Липська, 15/17.

До слова, гурт 100ЛИЦЯ з піснями про ЗСУ та кліпами, знятими в Києві, лідирують в музичних рейтингах.

Великий Київ у Google News

підписатися