У переході до станції “Святошин” падає стеля і відвалюється плитка. Ремонту тут трохи більше року

Автор: Галина Ворона
15:12 26.02

Перехід зі станції метро “Святошин” з моменту реконструкції якого пройшло всього трохи більше року, вже почав руйнуватись потребує нового ремонту.

У переході до станції “Святошин” падає стеля і відвалюється плитка. Ремонту тут трохи більше року

Про це повідомляють користувачі у спільноті “Транспорт Києва“.

Дуже дякую за ремонт переходу зі станції Святошин, який зробили перед виборами. Але є проблема. Скоро знову його потрібно буде робити. Хоча плями від вологи зафарбовують і так щомісяця”, – пише автор, додавши фото з місця.

На них видно, що у переході до станції почала підмокати і відпадати штукатурка на стелі, місцями повідпадало облицювання стін і тактильна плитка на підлозі. 

За словами дописувача, плями від вологи зафарбовують, і так щомісяця.

За даними програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”,  переходом опікується шляхово-експуатаційне управління Святошинського району. Проте виправляти пошкодження повинен генпідрядник, який два роки тому розпочинав тут реконструкцію. Для початку штукатурку, яка почала обсипатися через відлигу, зчистять, а потім відновлять.

Ми вже повідомили генерального підрядника. Наразі це місце буде огороджено. Далі виконаємо демонтаж цього оздоблення. Готується лист-претенція на генерального підрядника до виконання ремонтних робіт у межах гарантійних зобов’язань“, – сказав журналістам заступник начальника ШЕУ  Євгеній Дордука.

Він зазначив, що оздоблення стелі відновлять, швидше всього, за сприятливої погоди, оскільки наразі стеля мокра.

Зауважимо, капремонт станції тривав з 24 лютого 2018 року до початку листопада 2019-го. Тут замінили сходи, облицювавши гранітними плитами, встановили поручні, оздобили плиткою стіни, вимостили підлогу, змонтували освітлення, виконали роботи з водовідведення, гідроізоляційні та інші роботи. Наприкінці березня 2019 року було завершено перший етап реконструкції станції. Відкрили її восени 2019 року.

Читайте також: Жителі Святошина вимагають зберегти останній центр культури в районі

Нагадаємо, у Святошинському районі створять центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...