У парку Шевченка з’явились величезні книжки з секретом (ФОТО)

20:29 28.10.2020

На галявині у столичному парку Шевченка встановили макети величезних різнокольорових книжок. Вони вже стали фотозоною для перехожих, але вони не лише для яскравих фото – є один секрет. Це QR-код на одній з книжок.

У парку Шевченка з’явились величезні книжки з секретом (ФОТО)

Якщо перейти за QR-кодом, можна дізнатися, що це книжкові інсталяції проєкту «Читай & Фантазуй».

Як пише Вечірній Київ, так називається соціальна промо-кампанія, мета якої – показати, наскільки творчість українських письменників милозвучна та актуальна навіть сьогодні, особливо для молоді.

Гасло проєкту звучить: «Неважливо, де ти читаєш, важливо – що саме».

У сучасному світі ритм життя, особливо у жителів мегаполісів, стає все більш інтенсивним і динамічним. Часом ми відчуваємо, що занадто сильно загрузли в роботі та повсякденних справах. Саме тому творці арт-проєкту прагнуть нагадати про те, як важливо іноді відволікатись від гаджетів, щоб взяти в руки друковану книгу. Адже емоції від перегортання сторінок улюбленої книги неможливо замінити нічим, – розповідають організатори.

Крім того, у роликах на Youtube-сторінці проекту відомі українці  розповідають свої історії з книгами, а реп-виконавці у батлах поєднують власні треки з віршами українських поетів – Ліни Костенко, Михайля Семенка, Івана Франка, Тараса Шевченка, Василя Стуса тощо. 

Нагадаємо, книжковий ринок на Петрівці перетворять на культурний хаб.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...