Лекції, читання та продаж. Книжковий ринок на Петрівці перетворять на культурний хаб

19:48 21.09.2020

Активісти планують створити Культурний хаб замість книжкового ринку на Петрівці. Мають на меті проведення тут літературно-мистецьких заходів в поєднанні з реалізацією книжкової продукції.

Лекції, читання та продаж. Книжковий ринок на Петрівці перетворять на культурний хаб

Така ініціатива розглядалася під час першої зустрічі активістів руху #SavePetrovka на чолі з Владиславом Трубіциним та експертами щодо переформатування і розвитку книжкового ринку “Петрівка”, пише Кореспондент.

Серед запрошених експертів були урбаніст Ірина Соловей, видавець Антон Мартинов, а також члени активу #SavePetrovka, які є фахівцями в області комунікації, піару, політології та юриспруденції.

“Ми вже довго виношуємо ідею глобальної модернізації книжкового ринку “Петрівка” відповідно до сучасних вимог надання послуг. Зараз, досягнувши згоди з забудовником про необхідність переобладнання ринку, ми почали напрацювання конкретної стратегії перевтілення ринку в сучасний культурний простір”, – зазначив Трубіцин.

Планується, що Культурний хаб на Петрівці буде передбачати, крім продажу книг, і освітню складову – публічні лекції, літературні читання, автограф-сесії, зустрічі з провідними експертами та молодими авторами тощо.

Нагадаємо, адміністрація книжкового ринку “Петрівка” оголосила намір ліквідувати ринок, а новий орендар землі планує побудувати на його місці ТРЦ. Рух #SavePetrovka виступає за збереження книжкового ринку. Активісти звернулися до Київради з пропозицією передати ринок у комунальну власність. Однак земельна комісія Київради блокує прийняття рішення. Пізніше рух #SavePetrovka передало звернення до президента з 25 тисячами підписів про збереження книжкового ринку.

Водночас, як повідомив мер Києва Віталій Кличко, будівництво торговельно-розважального центру на території книжкового ринку “Петрівка” наразі не планується. Хто і навіщо підбурює людей – будуть з’ясувати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...