У Палаці спорту планують облаштувати госпіталь для хворих на COVID-19

10:26 12.10

В Україні починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі. У Києві його планують зробити в Палаці спорту.

У Палаці спорту планують облаштувати госпіталь для хворих на COVID-19

Про це повідомив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький. Таке рішення було прийнято на нараді у президента Володимира Зеленського.

“За наказом президента, в Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі. Закупається все необхідне обладнання для того, щоб нові госпіталі змогли почати роботу за лічені дні. Госпіталі плануємо розміщувати в існуючих великих приміщеннях – в Києві це може бути Палац спорту. Поки що такої необхідності немає, але ми повинні бути повністю готові”, – написав Радуцький.

За словами Радуцького, президент також доручив готувати відомчі лікарні та заклади, підпорядковані Медичній академії наук, до прийняття хворих на СOVID-19. Крім того, влада планує залучити інтернів та студентів старших курсів медичних ВНЗ до роботи в інфекційних відділеннях.

Усі 10 кроків влади для протидії СOVID-19 можна прочитати за посиланням.

Нагадаємо, на тому тижні в Україні кілька днів поспіль фіксували рекордну кількість нових випадків захворювання на коронавірус.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...