У НАУ відхрестилися від моторошних фото гуртожитка, назвавши це “інформаційною атакою”

18:53 18.08

В університеті переконують, що приведеним фотографіям декілька років. Крім того, ніхто з адміністрації Гуртожитку 11 НАУ не надавав наведених у статтях коментарів.

У НАУ відхрестилися від моторошних фото гуртожитка, назвавши це “інформаційною атакою” Фото: Як сьогодні виглядають кімнати

Як повідомляють у НАУ,  винуватцем атаки є ймовірно   минуле керівництво університету, за результатами діяльності якого порушено більше 8 карних справ. 

Основна мета моторошних фото з  непристосованим для проживання житлом, за словами керівництва вишу, не що інше, ніж дискредитація університету після успішної вступної кампанії, за результатами якої НАУ посів 4 місце в Україні за кількостю поданих заяв абітурієнтів.

“Гуртожитки Студентського містечка потребують оновлення та капітальних ремонтів. Попередні кілька років, за керівництва колишнього ректорату, окремі приміщення гуртожитків дійсно були доведені до критичного стану, а ремонтних робіт, певно, ніхто не проводив взагалі”, – в той же час не заперечують на стані гуртожитків у НАУ. 

Теперешнє керівництво університету переконує, що  наразі розроблений план усунення недоліків та розбудови Студентського містечка, який буде реалізовуватись в період з 2021 року по 2026 рік. І хвалиться  встановленням понад 150 одиниць газових та електричних плит та оновленням  м’якого інвентаря.  

Нагадаємо, у мережі показали справжній сюр гуртожитка НАУ:  іржава та обдерта сантехніка,  звисаючі зі стін шпалери не першої свіжості, електропроводка, яка “випирає” зі стін,  місцями відсутнє покриття на підлогах. 

Великий Київ у Google News

підписатися