У Музеї Шевченка покажуть “оголене життя” французького фотографа

Автор: Тетяна Сененко
12:54 12.05

Виставка світлин «Оголене життя» французького фотографа з агентства «Магнум» Антуана д’Аґати відкрилася в Національному музеї імені Тараса Шевченка в рамках фестивалю «Французька весна». Організаторами проєкту є Французький інститут в Україні, посольство Франції в Україні та мережа закладів Альянс Франсез

У Музеї Шевченка покажуть “оголене життя” французького фотографа

Серію було створено під час карантинних заходів, запроваджених у Франції минулої весни. Антуан д’Аґата обійшов тоді безлюдні вулиці з тепловізором, аби закарбувати у графічній та естетичній манері життя в час панування вірусу.

За допомогою цього кольорового зображення лікарняних буднів митець віддає шану медичному персоналу.

Виставка представлена у вигляді інсталяції, яку сценограф Ігор Уварофф створив із сотень фотографій, вибраних з-поміж 13 000 світлин. Сценографія наслідує рух доцентрового вибуху вірусу, який раптово виник, але з часом неминуче зникне.

Виставка, яка проходить відповідно до чинних обмежувальних заходів, діятиме до 30 травня.

Читайте також: На станції «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Лісова пісня» 

До слова, у Музеї Києва до 23 травня можна побачити виставку картин українського художника, генія сучасності Івана Марчука “Я ЄСМЬ…”. Митець винайшов оригінальну техніку, що має назву “пльонтанізм” (від слова “пльонтати” – плести, переплітати). Доповнена самобутнім відчуттям кольору і гармонії, вона практично не підлягає повторенню.

Великий Київ у Google News

підписатися