У медзакладах Києва запрацюють міні-вакцинальні центри (АДРЕСИ, ГРАФІК)

Автор: Марія Супрун
16:04 01.07.2021

Починаючи з цього тижня, від COVID-19 можна буде щепитися у пунктах вакцинації, що працюватимуть в режимі міні-вакцинальних центрів кожні вихідні.

У медзакладах Києва запрацюють міні-вакцинальні центри (АДРЕСИ, ГРАФІК)

Як повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, всього підготовлено 21 такий пункт. Пункти розташовані на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги районів Києва.

«Вакцинуватися в них зможе будь-хто. Для цього необхідно мати бажання та записатися на щеплення через сервіс helsi.me. Фактично, ми пропонуємо додаткову можливість – окрім МВЦ, щепитися від COVID-19 ще зручніше з огляду на територіальну доступність», – пояснила Гінзбург.

Також вона зазначила, що в цих пунктах можна буде пройти і ревакцинацію (у тому числі тим, хто вакцинувався в МВЦ), після чого отримати “Свідоцтво про вакцинацію”.

Адреси та графік роботи міні-вакцинальних центрів:

Гінзбург також зауважила, що вакцинація жодним чином не скасовує дотримання всіх правил та норм епідеміологічної безпеки, до яких усім довелося пристосуватися за останні півтора року: захисні маски, часте миття рук, дистанція, уникнення великого скупчення людей, миттєва самоізоляція та звернення до лікаря у разі появи симптомів.

Великий Київ у Google News

підписатися