У медмістечку на Харківському шосе висадили “живі стіни”

Автор: Галина Ворона
15:29 11.08.2023

У Києві продовжують упроваджувати вертикальне озеленення. “Живі стіни” незабаром з’являться ще на одній локації у столиці.

У медмістечку на Харківському шосе висадили “живі стіни”
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Дарницька РДА, кущі винограду Вічі, який перетворить бетонні стіни на живий зелений килим, висадили на території медичного містечка за адресою: Харківське шосе, 121.

Висаджували плетучі рослини представники РДА разом із медичними працівниками КНП “Академія здоров‘я людини” на чолі з директором Ігорем Чермаком.

Вічі заплітає густим зеленим килимом. Красивий щільний лист прикрашає будь-яку поверхню з квітня по листопад. Молоді листочки світло-зеленого забарвлення, восени перед опаданням набуває багряного відтінку. 

Читайте також: Проєкт “Місто живих стін”: кияни лякаються міфів про плетучий виноград Вічі

Нагадаємо, таку еко-ініціативу з впровадження вертикального озеленення пропагує столична влада. Які плюси називають – читайте тут. Першою на неї відгукнулась Солом’янка, другою – Дарниця. Печерський район також долучився до нового еко-проекту. В парку “Наталка” також висадили виноград Вічі (ФОТО). У Подільському районі “живі стіни” висадили  біля кінотеатру “Жовтень”.

Біля мерії також висадили виноград Вічі, який вкриє стіни зеленим килимом.

Великий Київ у Google News

підписатися