У Макарові відбудують центр первинної медико-санітарної допомоги

Автор: Галина Ворона
14:29 30.05

Це Макарівський центр первинної медицини, який був повністю зруйнований окупантами, почнуть відбудовувати.

У Макарові відбудують центр первинної медико-санітарної допомоги Фото: центр первинної медико-санітарної допомоги до приходу "руського міра"

Як розповів голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, відповідний меморандум про співпрацю у відбудові центру підписали сьогодні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, директорка Благодійного фонду “Київська Школа Економіки” Світлана Денисенко.

За його словами, відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте очільник області вважає, що це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу. Таке потужне партнерство допоможе не тільки відновити, а й модернізувати постраждалі під час російської збройної агресії медичні заклади Київщини.

Олексій Кулеба нагадав, що під час бойових дій на Київщині російські військові пошкодили та зруйнували значну кількість об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 80 медичних закладів. Крім Макарівського центру первинної медицини, повністю також зруйнована Гурівщинська медична амбулаторія.

м центр первинної медико-санітарної допомоги
Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги після приходу “руського міра”

Читайте також: Експерти розповіли, що буде з ринком нерухомості в Ірпені та Бучі

Нагадаємо, цими вихідними на Житомирській трасі відкрили рух вантажівок.

Великий Київ у Google News

підписатися