У київському ботсаду показали «короновані» троянди

Автор: Тетяна Сененко
17:59 22.09

Восени троянди квітнуть не так рясно, як влітку, проте кожна квітка виглядає по-особливому. Переконатися у цьому запрошують киян у розарій ботсаду Гришка.

У київському ботсаду показали «короновані» троянди

На печерських пагорбах зібрана чи не найбільша колекція троянд в Україні, і хоча наймасовіше цвітіння відбувається у червні-липні, проте і зараз є квіти, що мають чудовий вигляд.

«На початку літа завжди чекаємо першого цвітіння троянд. Але у вересні, коли ночі стають прохолодними, троянди чудово квітують — здається, їх квітки ще більші», — зазначили у Саду троянд Національного ботсаду імені Гришка.

Переконатись у цьому можна поглянувши на 5 розкішних сортів, чиї назви такі ж гарні, як і квіти.

Нагадаємо, у столичному парку “Співоче” готують до відкриття нову виставку квітів. Цього разу її присвятять темі кохання – кияни та гості столиці зможуть побачити композиції на любовну тематику, створені з понад мільйона бутонів хризантем.

Назва виставки буде відповідна “Історія кохання”.

До слова, у столичному парку “Співоче” готують до відкриття нову виставку квітів. Цього разу її присвятять темі кохання – кияни та гості столиці зможуть побачити композиції на любовну тематику, створені з понад мільйона бутонів хризантем. Назва виставки буде відповідна “Історія кохання”.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися