У Київраді запалав благодатний Вифлеємський вогонь (ФОТО)

13:23 14.12.2020

Представники скаутської організації «Пласт» уранці 14 грудня принесли до сесійної зали Київради благодатний Вифлеємський вогонь та передали його меру столиці Віталію Кличку.

У Київраді запалав благодатний Вифлеємський вогонь (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, Вифлеємський вогонь миру вчора, 13 грудня, прибув до України. А сьогодні вже запалав у Київраді.

За традицією, наприкінці року пластуни приносять до Київради, і передають нам Вифлеємський вогонь – як символ добра, що завжди перемагає. Як символ, що надає сил на добрі справи, які ми робимо для нашого міста та його мешканців”, – зазначив мер Києва Віталій Кличко та подякував пластунам.

Зазначимо, що вже багато років українські пластуни передають Вифлеємський вогонь до різних куточків України. Приносять його в церкви, лікарні, у державні установи. Передають своїм друзям та рідним. Останні кілька років передають вогонь і українським воїнам, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході України. 

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.

Нагадаємо, сьогодні Київрада взялася до розгляду проєкту бюджету столиці на наступний рік.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...