Кличко попросив депутатів не займатися популізмом: на ухвалення бюджету є лише 2 тижні

12:50 14.12.2020

Сьогодні, 14 грудня, проходить пленарне засідання Київради. У порядку денному всього два питання, зокрема про бюджет на наступний рік.

Кличко попросив депутатів не займатися популізмом: на ухвалення бюджету є лише 2 тижні

Під час відкриття засідання Київради мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів взяти до розгляду проект бюджету столиці. 

Кошторис потрібно ухвалити у стислі терміни – у нас залишилося, фактично, два тижні. Тому я прошу всіх відповідально поставитися до своїх обов’язків перед киянами і ефективно працювати”, – сказав Кличко.

Він підкреслив, що понад п’ять років бюджет Києва є відкритим і прозорим. Будь-хто в режимі онлайн може подивитися, скільки надходжень отримує місто і на які витрати йдуть гроші громади. Від конкретного ЖЕКу чи дитячого садочка до окремих комунальних підприємств.

Тому давайте працювати без політики та популізму. І доопрацюємо та ухвалимо бюджет, оптимальний у цій складній ситуації. Бо ми бачимо падіння економіки, як ледве виживає бізнес. А це все – надходження, яких ми недоотримаємо в бюджет міста”, – наголосив Кличко.

Як повідомлялося, 24 грудня Київрада має ухвалити бюджет на 2021 рік. Доходи бюджету Києва у 2021 році плануються у сумі 59,2 млрд грн і у порівнянні з 2020 роком зростуть на 1,3% (755,2 млн грн). Видатки прогнозуються в обсязі 56,6 млрд грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...