У Києві з’явилося графіті на підтримку захисників Маріуполя

Автор: Марія Супрун
09:18 16.05.2022

У Києві з’явилося графіті на підтримку героїчних захисників Маріуполя, які зараз знаходяться у блокаді на “Азовсталі” під постійними обстрілами окупантів із усіх видів зброї, навіть забороненої.

У Києві з’явилося графіті на підтримку захисників Маріуполя
Світлодіодне освітлення

Патріотичний мурал на підтримку “азовців” намалювали поблизу станції метро “Святошин”, повідомляють “Коментарі“.

Композиція складається з двох слів “Азов” і “Сталь”. Напис виконаний у кольорах полку “Азов” — жовтий, синій, чорний. Між цими двома словами волонтери намалюють емблему полку “Азов”.

Роботи вже тривають три дні та напис поки що не закінчили. Волонтери, які малюють мурал на підтримку полку “Азов” у Києві займаються допомогою українським військовим та їхнім родинам, як у тилу, так і на передовій.

“Це графіті покликане привернути увагу світової спільноти до “Азову”. Полк “Азов” боронить Маріуполь вже 80 діб, незважаючи на те, що вони знаходяться у повному оточенні. Російська армія переважає у кількості й у техніці у понад десять разів. Росіяни скинули туди найбоєздатніші свої військові підрозділи”, — зазначила волонтерка.

Російські окупанти застосовують заборонену зброю, зокрема, по “Азовсталі” застосували фосфорні бомби, що мають температуру горіння у понад дві тисячі градусів та їх майже неможливо загасити. 

Нагадаємо, переможець Євробачення-2022 Kalush Orchestra на сцені заспівав пісню Stefania, а після виступу закликав врятувати Маріуполь і “Азовсталь”. 

Великий Київ у Google News

підписатися