У Києві зросте вартість вивезення сміття

Автор: Галина Ворона
16:48 16.08.2022

КП “Київкомунсервіс”, яке є основним підприємством, що забезпечує вивезення твердих побутових відходів у столиці, заявило, що змушене відкоригувати вартість послуг із вивезення твердих побутових відходів у зв’язку з підвищенням ціни на пальне.

У Києві зросте вартість вивезення сміття

Про це повідомляє КМДА.

Як зазначається, тариф на вивезення відходів наразі залишається одним із найнижчих –  менше одного долара з однієї особи – 36,11 грн. Вартість послуги не коригувалась більше трьох років.

Підприємство працювало в межах своїх можливостей для надання якісних послуг. Однак ключовим фактором, який впливає на роботу підприємства та межу його “економічної витривалості”, є ціна пального. Адже щоб заправити один сміттєвоз, що відпрацює зміну, з урахуванням нинішнього рівня цін треба не 30 чи 50 гривень, а понад 6 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

У “Київкомунсервісі” кажуть, що після критичного зростання цін на пальне майже на 75%, що вплинуло і на зростання вартості інших складових, зокрема на ціну захоронення відходів, підприємство змушене скоригувати ціну послуги.

Тариф для однієї особи підвищиться на 10,26 грн: з 36,11 грн до 46,37 грн з ПДВ.

Це дозволить підприємству й надалі стабільно вивозити відходи, вчасно виплачувати заробітну плату персоналу та утримати кваліфікованих працівників, яких зараз дуже бракує”, – підкреслили в КП.

Зауважимо, що всі інші тарифи на послуги в столиці залишаються на колишньому рівні.

Читайте також: Підготуйте теплий одяг і ковдри: взимку в оселях киян може бути холодніше, ніж зазвичай

Нагадаємо, кияни на тлі війни наростили борги за тепло і гарячу воду.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин