У Києві зменшили вартість теплопостачання для мешканців окремих багатоповерхівок – деталі

Автор: Марія Супрун
14:52 02.12.2021

У Київраді внесли зміни до рішення «Про проходження опалювального сезону 2021-2022 року в місті Києві», щоб зменшити вартість на теплопостачання для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договори про надання комунальних послуг.

У Києві зменшили вартість теплопостачання для мешканців окремих багатоповерхівок – деталі

Таке рішення було прийнято сьогодні, 2 грудня, на пленарному засіданні Київради. Рішення підтримали 75 депутатів.

«Наразі у Києві налічується 462 будинки, де ще не відбулися зміни в частині обрання співвласниками договірних моделей за кожним видом комунальних послуг. Мешканців цих будинків неможливо у стислі терміни перевести на індивідуальні або колективні договори про надання комунальних послуг, оскільки у КП «Київтеплоенерго» не надійшло необхідної інформації з метою проведення коректних нарахувань», – розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

В зазначених вище житлових будинках теплопостачання здійснюється на підставі договорів про постачання теплової енергії у розмірі від 2 099,52 грн до 2 381,54 грн.

«Ця вартість на теплопостачання є непосильною для деяких представників територіальної громади, тому прийнято рішення щодо включення цих багатоквартирних будинків до переліку споживачів, для яких протягом опалювального періоду 2021-2022 року «Київтеплоенерго» застосовуватиме тариф на теплову енергію, який застосовувався у минулому році», – наголосив Бондаренко.

З міського бюджету буде компенсовано завдані збитки КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, дотація транспортників коштуватиме бюджету Києва 500 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися