У Києві запустили благодійний проєкт інклюзивного футболу для дітей

10:47 29.12.2020

Благодійний фонд “SG Charity” за сприяння футболіста Олександра Зінченка організував проєкт для дітей з особливостями розвитку. Ініціатива має на меті створення інклюзивних умов для дитячих занять футболом у Києві та популяризувати колективні види спорту в Україні.

У Києві запустили благодійний проєкт інклюзивного футболу для дітей

Про це повідомляє видання “Gazeta.ua”

Учасниками проєкту стали діти з інвалідністю, які не мають фізичних протипоказань для занять спортом. Це може бути порушення слуху, зору, синдромом Дауна, затримкою психологічного розвитку, аутистичним спектром, ДЦП тощо.

Впродовж 9 місяців близько 60 діток з такими проблемами щотижня відвідуватимуть тренування з футболу, які проводять висококваліфіковані тренери-педагоги з корекції поведінки дітей з особливостями у розвитку.

Комплекс тренувань спрямований стимулювати фізичний розвиток дітей, засвоєння навичок гри у футбол та уміння грати в команді.

Зазначається, що у рамках проєкту буде проведено 1-й в Україні інклюзивний чемпіонат з футболу для дітей.

Крім того, у випадку посилення карантинних обмежень, тренування проходитимуть не на НСК Олімпійський, а в онлайн-форматі. Така програма розроблена з урахуванням можливостей проведення занять в домашньому просторі та з обмеженою кількістю спортивного знаряддя.

Організатори впевнені, що саме завдяки таким проєктам Україна має всі можливості для того, щоб створити інклюзивні умови для кожного члена суспільства.

Нагадаємо, що діти з інклюзивних освітніх центрів отримали подарункові “Свято-бокси” від Марини Порошенко. Цьогорічні подарунки для кожного індивідуальні – враховувався вік дітей, стать, уподобання та інші фактори.

Читайте також: “В гостях у казки”. Як діти з дитбудинків відпочивали у зимовому містечку

Великий Київ у Google News

підписатися