У Києві “замінували” Північний апеляційний господарський суд

Автор: Тетяна Сененко
14:27 02.08

Поліціянти отримали дзвінок від невідомого з повідомленням про нібито замінування Північного апеляційного господарського суду, що на вулиці Шолуденка, 1-а. Робота суду тимчасово була призупинена, людей евакуювали.

У Києві “замінували” Північний апеляційний господарський суд

Вибухотехніки перевірили будівлю – небезпечних предметів не виявили.

Наразі роботу суду відновили.

Читайте також: Анонімне повідомлення. ЧАЕС замінували

Нагадаємо, раніше до поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування Офісу президента. І це все на фоні того, що там  мав відбутися ЛГБТ-прайд у форматі рейву. Обмбудсмен Людмила Денісова просить столичну владу і правоохоронців забезпечити порядок під час акції.

Читайте також: Столичні “мінери” не знають спокою. Центральний вокзал знову замінували (оновлено)

Довідково: Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за подібний злочин. Cанкція ч. 1 ст. 383 ККУ за завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину передбачає відповідальність: виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Окрім того винуватця можуть зобов’язати компенсувати значну суму збитків, пов’язаних з роботою вибухотехніків та перервою в роботі відповідних підприємств та організацій, що може сягати десятків і сотень тисяч гривень.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися