Офіс президента “замінували”. Сьогодні там повинен був пройти ЛГБТ-рейв

Автор: Тетяна Сененко
15:16 30.07

До поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування Офісу президента. І це все на фоні того, що там сьогодні мав відбутися ЛГБТ-прайд у форматі рейву. Обмбудсмен Людмила Денісова просить столичну владу і правоохоронців забезпечити порядок під час акції.

Офіс президента “замінували”. Сьогодні там повинен був пройти ЛГБТ-рейв

Деталі “мінування” поки що не відомі.

Біля Офісу президента виявили підозрілий предмет, його перевіряють вибухотехніки – поліція Києва

Як пояснювали активісти: мета заходу – поєднати дві теми, ставлення поліції до клубної культури та електронної музики і незахищеності ЛГБТ спільноти в Україні.

Учасники також підтримають ухвалення  урядового законопроєкту №5488 про посилення відповідальності за дискримінацію будь-яких груп людей на ґрунті нетерпимості.

Читайте також: Анонімне повідомлення. ЧАЕС замінували

Денісова закликала українців бути толерантними один до одного та поважати права кожного.

Вона звернулася до міського голови Києва Віталія Кличка здійснити контроль за додержанням громадського порядку під час проведення заходу, відповідно до статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Керівництво Національної поліції омбудсмен просить гарантувати безпеку учасників та забезпечити громадський порядок.

Читайте також: Столичні “мінери” не знають спокою. Центральний вокзал знову замінували (оновлено)

Довідково: Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за подібний злочин. Cанкція ч. 1 ст. 383 ККУ за завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину передбачає відповідальність: виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Окрім того винуватця можуть зобов’язати компенсувати значну суму збитків, пов’язаних з роботою вибухотехніків та перервою в роботі відповідних підприємств та організацій, що може сягати десятків і сотень тисяч гривень.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися