На Подолі з’явився street art, який наочно показує важливість кожного голосу

19:36 23.10.2020

На Подолі з’явилася концептуальна арт-інсталяція, яка переконує невпевнених громадян прийти та проголосувати на виборах.

На Подолі з’явився street art, який наочно показує важливість кожного голосу

Переконання, що один голос на виборах нічого не вартий – поширене явище у пост-радянському просторі, чи не так?

Соціальна ініціатива “#вліпизасебе” та креативне агентство “ANGRY” вирішили спростувати цей міф. Завдяки їм у Києві з’явилася низка інсталяцій, які ставлять за мету привернути увагу до “меланхолії” політичного. 

“Коли людина думає, що її голос нічого не значить, вона, мабуть, не задумується, наскільки багато людей думають так само. І щоб переконати її в протилежному, ми зібрали маленьку частину від усіх тих думок в одному місці”, – розповідає про кампанію Сергій Малик, креативний директор “ANGRY”.

300 плакатів вздовж непримітної стіни на Аднріївському спуску. З кожного лунають характерні коментарі: “І ти дійсно думаєш, що один твій голос щось значить?”, або “Я не піду голосувати, бо мій голос нічого не рішить”. 

Організатори зазначають, що на президентських виборах 2004 року проголосував 71% молоді. На парламентських 2019-го – тільки 27%. Статистика невтішна, втім, така негативна динаміка пробуджує сили, які намагаються боротись із байдужістю молодого покоління.

“Коли тепер мені хтось скаже, що їхній голос нічого не вартує, я зроблю цій людині екскурсію до нашої street art інсталяції. Адже там буде ще 299 таких думок. Інколи, саме одного голосу може не вистачити для перемоги демократії та здорового глузду”, — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєкту “#вліпизасебе”.

Таку street art інсталяцію можна знайти в Києві (навпроти вул. Андріївський узвіз, 11) та в Харкові (на вул. Короленка).

Нагадаємо, що місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня. Місцева влада підготувала усе необхідне, аби вибори пройшли безпечно. 

Читайте також: Скільки грошей виділила міська влада на вибори – цифра

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...