Дезінфектори, маски, поліція та вибухотехніки. Виборчі дільниці Києва готові до голосування

14:27 23.10.2020

Місто забезпечило виборчі дільниці усім необхідним для голосування під час карантину, але кожен виборець має відповідально поставитися до особистої безпеки та дотримуватися протиепідемічних норм і рекомендацій.

Дезінфектори, маски, поліція та вибухотехніки. Виборчі дільниці Києва готові до голосування

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, а також закликав правоохоронців забезпечити правопорядок та законність у день місцевих виборів 25 жовтня та під час підрахунку голосів. 

Вибори мають відбутися демократично і прозоро. Без порушень та фальсифікацій. Це дуже важливо. Бо багато бруду, маніпуляцій і провокацій було під час виборчої кампанії. На жаль», – наголосив Кличко.

За його словами, всі дільниці забезпечені необхідними дезінфікуючими засобами та засобами захисту. Місто виділило на це 1,3 млн гривень. Також створили резерв захисних костюмів для членів дільничних виборчих комісій, які будуть виїжджати до тих, хто голосує вдома.

Дезінфекцію приміщень виборчих дільниць обов’язково проводитимуть кожні 4 години. Окрім того, на дільницях обладнають місця для збору та утилізації засобів індивідуального захисту, розмітку для дотримання соціальної дистанції.

Громадський порядок у Києві під час виборів охоронятимуть близько 8 тисяч поліцейських. Із них 4,5 тисячі – безпосередньо на виборчих дільницях. Також у патрулюванні в парках, скверах та на вокзалах поліцейським допомагатиме «Муніципальна охорона».

На випадок повідомлень про замінування дільниць 25 жовтня у столиці чергуватимуть 12 груп вибухотехніків, а також 100 бригад швидкої допомоги.

Читайте також: Нечесна гра. Вибори до Київради – ще брудніші, ніж парламентські та президентські

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Київська міська виборча комісія затвердила зразки бюлетенів на вибори депутатів Київради та міського голови столиці. Також ЦВК опублікувала відеороз’яснення, як правильно заповнювати виборчий бюлетень.

Нагадаємо, на виборчих дільницях вперше розмістять плакати з QR-кодом для людей з порушенням зору і слуху. Люди без масок та з ознаками ГРВІ голосуватимуть за окремим сценарієм.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...