20 тонн сміття із 9 квартир: у столиці провели рейд захаращеними квартирами

18:48 22.02

Київські поліцейські разом із комунальниками провели рейд захаращеними квартирами.

20 тонн сміття із 9 квартир: у столиці  провели рейд захаращеними квартирами
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
 
Такі виїзди до «проблемних» помешкань, через які у під’їздах неприємний запах, антисанітарія та є загроза виникненню аварійних ситуацій, організовуються за надходженням на спецлінію 102 повідомлень громадян. Саме кияни і просять у служб допомоги у боротьбі із сусідами, які живуть у захаращених сміттям квартирах.
 
На місце події виїжджають співробітники відділів превенції районних управлінь поліції. Поліцейські також  викликають на такі адреси комунальні служби, аби розчистити помешкання від сміття.
 
«У захаращених квартирах, власники яких зносять до помешкання старі речі та непотріб, виникає неприємних запах і як результат – антисанітарні умови проживання. Також є загроза виникнення аварійних ситуацій, як-от витік газу, пожежа або затоплення», – розповів заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності столичної поліції Віктор Мандибура.
 
 За словами Мандибури, бувають навіть випадки, коли власники квартир за станом здоров’я не могли самостійно винести речі та потребували невідкладної медичної допомоги, але не могли вийти через завали сміття.  
 
Протягом  рейду було  вивезено понад 20 тонн сміття із 9 квартир на території 9 районів Києва. На черзі – відпрацювання 3 районів столиці.
 
До слова, у Києві з’явиться 6 нових центрів реабілітації для людей з інвалідністю.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...