Канал «Київ» відновлює телеуроки для середньої школи

13:21 13.10.2020

Оскільки ситуація з COVID-19 загострюється, і школи все частіше йдуть на дистанційне навчання, на телеканалі «Київ» відновили проект «Відкритий урок». На цей раз було вирішено підготувати заняття за програмою 7, 8 і 9 класів. Причому серед предметів будуть навіть такі, як трудове навчання і фізкультура, що напевно зацікавить не тільки школярів, а й їхніх батьків.

Канал «Київ» відновлює телеуроки для середньої школи

Планується, що уроки можна буде подивитися вже після осінніх шкільних канікул як в ефірі телеканалу, так і на його інтернет-ресурсах – на офіційній сторінці в Facebook та Youtube-каналі.

На телеканалі «Київ» сподіваються, що проект «Відкритий урок» допоможе школярам якісно засвоїти навчальну програму, незважаючи на всі можливі карантинні обмеження.

Партнери каналу – «Освітній хаб міста Києва» та Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Нагадаємо, що під час весняного карантину телеканал «Київ» першим почав зйомки і трансляцію уроків шкільної програми. Всього було знято понад 150 уроків з різних дисциплін для учнів 11 класу. При цьому до проекту вдалося залучити найкращих викладачів, вчителів столичних шкіл і ліцеїв. Серед них було кілька Заслужених учителів України, як наприклад, Яна Коваль (хімія), Олександр Худобець (історія), а також фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018, який увійшов в рейтинг «Топ 30 до 30-ти» Олександр Черкас (вчитель інформатики, української мови та літератури).

За весь період карантину (з 16.03 по 31.05) на сторінці каналу в Facebook телеуроки «Києва» переглянули 7,64 млн разів. Найпопулярнішими були історія і українська мова, які і сьогодні продовжують набирати перегляди.

Як повідомлялося, школам Києва рекомендують піти на канікули 21 жовтня.

Великий Київ у Google News

підписатися