У Києві відкриють ще 3 будинки сімейного типу 

08:54 08.07.2020

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки». Відповідно до рішення, у Києві відкриють ще 3 дитячих будинки сімейного типу. Наразі в столиці функціонує вже 30 таких дитячих будинків.

У Києві відкриють ще 3 будинки сімейного типу 

Як повідомляється на сайті Київраді, 3 службові квартири в новобудовах було передано районним у місті Києві державним адміністраціям для відкриття нових дитячих будинків сімейного типу, в кожному з яких виховуватиметься від 5 до 10 осиротілих дітей.

Одним з головних завдань міської влади є забезпечення права кожної дитини, яка залишилась без батьків, на виховання в сім’ї. Адже сьогодні в столиці 2390 дітей мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Із них 90% влаштовані до сімейних форм виховання (опіка, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу). Відкриття ще трьох дитячих будинків сімейного типу в столиці дасть можливість більшій кількості дітей реалізувати своє право на проживання і виховання у сімейному оточенні”, – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко. 

Для облаштування 3 будинків сімейного типу місто передбачило 6,9 мільйонів гривень. 

Раніше у Голосіївському районі з’явилися два дитячих будинки сімейного типу. Дві київських родини взяли на виховання 19 дітей.

Нагадаємо, у Києві відкрили перший соціальний гуртожиток для дітей-сиріт.

Як повідомлялося раніше, у столиці з’явиться ще 4 комунальних дитсадки (СПИСОК).

Великий Київ у Google News

підписатися