У Києві відкриють півсотні зарядних станцій для електрокарів. Одна вже працює на Бессарабці

Автор: Галина Ворона
14:28 30.03

Кияни отримають можливість зарядити свої електрокари у будь-якому районі міста. Для цього планують відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій. Перша така станція вже з’явилась на Бессарабській площі.

У Києві відкриють півсотні зарядних станцій для електрокарів. Одна вже працює на Бессарабці

Про це розповіли у КМДА.

Як зазначається, щоб популяризувати використання електрокарів та створити відповідну інфраструктуру для їх підзарядки, влада міста об’єднає зусилля з групою “Нафтогаз”. Відповідний меморандум сторони уклали напередодні.

В рамках меморандуму вже встановили зарядну станцію на Бессарабській площі. Там облаштували чотири паркомісця із зарядним комплексом типу EUA-2, що підходить для основних видів електромобілів світових брендів. Середній час зарядки одного автомобіля – до 2,5 години. Розрахуватися водії можуть банківською карткою за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні.

У КМДА також зауважили, що “Нафтогаз” розпочала створення мережі електрозаправних станцій у Києві минулого року група. Перші зарядні станції для авто були встановлені на вулиці Богдана Хмельницького, Кловському узвозі та біля аеропорту “Київ”. Електрична заправка на Бессарабській площі стала четвертим проектом компанії та черговим кроком до реалізації плану з масштабного виходу на ринок електрозарядних пристроїв.

Що ж, порадіємо за власників електротранспорту і сподіваємось, що їм вже дуже скоро не доведеться “заправляти” свою “ластівку” як водію Tesla – на газоні під “панелькою” від подовжувача з квартири. 

Читайте також: Поки Європа переходить на електротранспорт, Київ купує автобуси з дизельними двигунами

Великий Київ у Google News

підписатися