У Києві відкрили “полювання” на маршрутників-нелегалів та порушників перевезень

Автор: Галина Ворона
12:07 04.08

Представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, патрульної поліції, Укртрансбезпеки та інших контролюючих органів почали перевіряти автомобільних перевізників у Києві.

У Києві відкрили “полювання” на маршрутників-нелегалів та порушників перевезень

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Перша така перевірка вже відбулась в центральній частині міста, де розташовані потенційні місця роботи нелегальних автомобільних перевізників: поблизу станцій метрополітену “Площа Льва Толстого”, “Палац спорту”, “Палац “Україна”, “Либідська”.

За результатами перевірки на деяких автоперевізників було складено протоколи про адміністративні правопорушення в частині неналежного технічного стану автобусів та відхилення від встановлених схем маршруту.

Окремо працівники відділу держнагляду (контролю) в м. Києві Державної служби України з безпеки на транспорті склали акт про незадовільний технічний стан транспортного засобу.

Подібні заходи будуть здійснюватися регулярно, тому наголошуємо на необхідності усіх автомобільних перевізників дотримуватися вимог чинного законодавства під час здійснення пасажирських перевезень“, – підсумували в департаменті.

Читайте також: Контролери відновили свою роботу в транспорті столиці

Нагадаємо, киянам не сподобалося, що громадський транспорт має зупинятися під час повітряних тривог: є ціла петиція.

Великий Київ у Google News

підписатися