У Києві відкрили другий Притулок для постраждалих від насильства (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:24 10.12.2021

У Києві відкрили новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті.

У Києві відкрили другий Притулок для постраждалих від насильства (ФОТО)

Участь у відкритті Притулку взяла голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Сьогодні ми ще на крок наблизили Київ до звання справді європейської столиці, відкривши ще один притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Це – цілком безпечне і комфортне місце, де жінки можуть жити від 3 до 6 місяців, у тому числі, разом зі своїми дітьми. І за цей час тут можна отримати психологічну та юридичну допомогу від фахівців, а також налагодити своє життя так, щоб мати можливість жити повноцінно і не повертатися до агресора“, – написала Марина Порошенко у Facebook.

У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. Усі послуги в притулку безкоштовні. Це і проживання, психологічна та юридична допомога. Також постраждалі забезпечуються побутовими предметами.

Приміщення забезпечено усіма видами комунальних послуг, відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам пожежної безпеки, а також облаштовано відеоспостереженням з метою гарантування безпеки осіб, які перебувають у притулку.

Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

На сьогодні в місті працює дві кризові кімнати і відсьогодні – два Притулки, у яких постраждалі можуть знайти прихисток.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Нагадаємо, в Києві встановили скульптуру «Дерево допомоги» (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися