Боротьба з насильством: в Києві встановили скульптуру «Дерево допомоги» (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:14 25.11

Із нагоди початку міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» у сквері імені Котляревського встановили міні-скульптуру «Дерево допомоги», яке символізує об’єднання зусиль у боротьбі з насильством.

Боротьба з насильством: в Києві встановили скульптуру «Дерево допомоги» (ФОТО) Фото: КМДА

Про це повідомила депутатка Київради, лідерка «Європейської Солідарності» в столиці Марина Порошенко. У відкритті також взяли участь заступниця голови КМДА Марина Хонда, депутатки Київради Алла Шлапак та Вікторія Муха, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

На превеликий жаль, щодня в Україні та світі відбувається безліч проявів насильства. А з початком пандемії Covid-19 відсоток домашнього насильства став ще більшим. Така ситуація є неприпустимою. Кожна людина повинна пам’ятати, що свобода від насильства є ключовою складовою безпеки! Безпеки родини, громади, країни та світу“, – зазначила Марина Порошенко.

Вона нагадала, що у 2017 році президент Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству».

Це був важливий цивілізаційний крок, що наблизив Україну до європейських стандартів. І такі міжнародні акції як «16 днів проти насильства» є надзвичайно потрібними для інформування широкого кола людей про проблему насильства, шляхи його подолання та захист прав дітей, жінок і чоловіків“, – підкреслила депутатка.

Під час заходу відбулася презентація скульптури «Дерева допомоги» та її наповнення символічними «долоньками», які є знаком подяки благодійникам та усім, хто небайдужий та допомагає у розбудові системи надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Нагадаємо, в Києві відкрили 3D-копію пішохідно-велосипедного мосту (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися