У столиці відкрилася виставка “Harley та блиск металу”

Автор: Марина Максенко
05:34 15.04

У київському Художньо-антикварному салоні “ВІЗАНТІЯ” відкрилася виставка “Harley та блиск металу” талановитої української художниці естонського походження Ellen Orro.

У столиці відкрилася виставка “Harley та блиск металу”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Художньо-антикварний салон “Візантія”.

Не кожний художник візьметься шукати красу у холодному металі, не кожна жінка знайде цікавою цю тему, а Еллен, будучи і жінкою і художником, з успіхом “приборкала” і норовистих Harley-Davidson і більш солідних, але не менш “моторних” Mercedes-Benz чи Mitsubishi.

Кожний механізм – автомобіль чи мотоцикл, мають своє зображення, свій характер. Як можна передати блиск металу, сонячність, автентичність різних моделей техніки з таким професіоналізмом, з яким виконано роботи? Талант та майстерність говорять самі за себе.

“Художниця спрямовує уявлення глядача на картини, де вирує бурхлива енергія. Засобами образотворчої мови вона створює могутній каскад руху, який виникає під час спортивних змагань та знайомий кожному, хто полюбляє швидкість.

Вона реалізує ідею наповнення духовного початку в холодний метал завдяки продуманої графічної основи та м’яких кольорових нюансів стриманої палітри. В стилі письма проявляється темперамент мисткині, яка через палітру вміє підкорити стихію металу. Срібляста холодна гама доповнена м’якими вкрапленнями, які зігрівають наші почуття особливою душевністю.

Так створюється характер машини на кожному полотні – чи то з сонячним жовтим акцентом на баку мотоцикла, чи то з яскравою червоною плямою, яка зосереджує нашу увагу на даному фрагменті”, – пише про її творчість Валентина Ефремова, мистецтвознавець.

Ця з першого погляду тендітна, ніжна жінка при більш близькому знайомстві справляє враження якоїсь ласкавої енергії, яка пульсує і докочується своїми хвилями до всіх, хто має можливість бути біля неї, при цьому ви почуваєтесь цілком комфортно, її доброта,відкритість,її здатність нести у світ прекрасне просто захоплює.

Виставка відкрита до 17.04 за адресою Київ, вул Золотоустівська, 23 Художньо-антикварний салон “Візантія”, вівторок- субота, з 11-00 до 18-00. Вхід вільний.

Великий Київ у Google News

підписатися