У Києві відбувся випуск військових капеланів

16:42 23.06.2023

У «Софії Київській» відбувся другий від початку року випуск військових капеланів, які завершили курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства ЗСУ.

У Києві відбувся випуск військових капеланів
Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, підготовка тридцяти військових капеланів від шести релігійних організацій тривала на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де упродовж шести тижнів вони опановували програму загальновійськової та фахової душпастирської підготовки. Також капелани пройшли професійний військовий вишкіл на полігоні.

Після вітальних слів, які пролунали в «Софії Київській» від представників різних релігійних організацій, відбулася церемонія вручення сертифікатів про завершення Курсів підготовки військових капеланів. Відтепер вони у військах виконуватимуть високу місію капелана, стануть духовною опорою військовослужбовців та членів їх сімей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходять навчання та відповідну підготовку перші військові капелани.

 

Великий Київ у Google News

підписатися