У Києві триває відновлення пошкоджених ракетами будинків: коли зможуть повернутись додому мешканці

Автор: Галина Ворона
15:57 02.08

У Києві продовжують відновлювати 11 житлових будинків та низку об’єктів соціальної інфраструктури, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок обстрілів російськими варварами.

У Києві триває відновлення пошкоджених ракетами будинків: коли зможуть повернутись додому мешканці

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко. 

За його словами, завершити роботи на першочергових об’єктах місто планує до початку опалювального сезону.

Зокрема, міський голова обіцяв зробити все, щоб восени до своїх домівок повернулися мешканці пошкоджених багатоповерхівок на вулицях Кошиці, Чорнобильській, Богатирській, Крушельницької, Котельникова (2 житлових будинки), Гаврилишина (2 житлових будинки), Ірпінській, на проспектах Свободи та Лобановського.

Загалом, додав Віталій Кличко, у столиці пошкоджено понад 640 інфраструктурних об’єктів та житлових будинків. Вони зазнали пошкоджень різного ступеню.

Зокрема, постраждали:

  • 89 об’єктів ЖКГ,
  • 53 заклади освіти,
  • 15 об’єктів охорони здоров’я,
  • 197 житлових будинків,
  • 12 закладів культури,
  • 5 закладів соціального захисту.

Він нагадав, що на відновлювальні роботи на 360 об’єктах столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив уряд.

Читайте також: Обстріл Києва: як триває відновлення будинків на Виноградарі 

Нагадаємо, на початку літа у Києві розпочалось відновлення 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань через ракетні обстріли російських варварів. Раніше мер повідомляв, що пошкоджену ракетою багатоповерхівку на Чорнобильській відновлюють за сучасними стандартами (ВІДЕО). На Богатирській 9-поверхівка після реконструкції буде відповідати всім сучасними енергоефективним нормам.

Великий Київ у Google News

підписатися