Пошкоджену ракетою багатоповерхівку на Чорнобильській відновлюють за сучасними стандартами (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
18:25 16.06

В значно пошкодженому внаслідок потрапляння російської ракети 16-ти поверховому житловому будинку по вулиці Чорнобильська, 9а в Святошинському районі розпочали відновлювальні роботи.

Пошкоджену ракетою багатоповерхівку на Чорнобильській відновлюють за сучасними стандартами (ВІДЕО)

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, в будинку 126 квартир – 64 помешкання вигоріли повністю, 62 постраждали частково.

Обстеження технічного стану будинку, експертизи виявили, що несучі конструкції будівлі не пошкоджені. І будинок може бути відновлений.

Тут сьогодні вже виконують роботи з демонтажу окремих елементів, вивозу будівельного сміття та пошкодженого майна мешканців. А також розробляють проектно-кошторисну документацію для ремонту або заміни пошкоджених конструкцій. Відбуваються роботи і з поновлення електро- та газопостачання. Будинок утеплять та відновлять за сучасними стандартами.

Реконструкцію міська влада планує завершити до початку опалювального сезону, щоб мешканці, які змушені були виселитись, зимували вже в своїх домівках.

Кличко зазначив, що наразі місто розпочало відновлення 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок обстрілів російськими варварами. Найбільше пошкоджень зазнали окремі будинки у Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах.

Загалом же в столиці внаслідок ракетних обстрілів пошкоджені 636 інфраструктурних об’єктів та житлових будинків. 

У Києві першочергово обстежують та відновлять 360 об’єктів. Зокрема: 52 заклади освіти, 15 об’єктів охорони здоров’я, 5 закладів соціального захисту, 89 об’єктів житлово-комунального господарства, 12 закладів культури, 196 житлових будинків та 1 адміністративну будівлю.

На відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів має надати уряд.

Нагадаємо, після влучення ракети у багатоповерхівці на Лобановського доведеться розбирати верхні поверхи.

Великий Київ у Google News

підписатися