У Києві розпочинається реконструкція скверу імені Павла Шеремета

Автор: Марія Супрун
11:30 17.01

У Києві розпочинається реконструкція скверу імені Павла Шеремета.

У Києві розпочинається реконструкція скверу імені Павла Шеремета

Про це повідомила депутатка Київради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

За словами депутатки, перед стартом реконструкції скверу ім. Павла Шеремета було проведено конкурс на найкращий ескізний проєкт та визначено переможця.

«Ми сподіваємось перетворити сквер у сучасний та сталий зелений простір. При цьому важливо враховувати факт того, що місто має адаптуватись до кліматичних змін. Крім того, важливим завданням при реконструкції скверу є гарантування безпеки його відвідувачам. Необхідно підтримувати тенденцію забезпечення благоустрою територій і створювати сучасні зелені простори для дозвілля та відпочинку киян», – зазначила Кулеба.

Депутатка додала, що завершити реконструкцію скверу імені Павла Шеремета планується навесні.

Довідка. Сквер імені Павла Шеремета розташовано на перетині вулиць Рейтарської та Стрілецької. На пленарному засіданні Київради у 2019 році було прийнято рішення назвати сквер у середмісті столиці на честь відомого українського журналіста Павла Шеремета. Він загинув від вибуху автомобіля 20 липня 2016 року у Києві. 12 грудня 2019 року Нацполіція назвала імена підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Серед них медсестра Яна Дугарь, лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та музикант Андрій Антоненко. Антоненку у минулому році змінили запобіжний захід і зняли “браслет”.

Нагадаємо, Почайна більше не колектор: яким буде парк біля річки та коли відкриють (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися