У Києві розпочинається призов на військову службу

14:37 18.09.2020

В столиці створено міську комісію з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу в жовтні – грудні 2020 року. 

У Києві розпочинається призов на військову службу

Відповідно до розпорядження, головою комісії призначено в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Наше завдання – всебічна підтримка та взаємна робота з Київським міським військовим комісаріатом для проведення призову своєчасно і в повному обсязі. Ми щодня співпрацюємо з районними військкоматами, щоб уникнути черг і максимально забезпечити комфортний і зручний прийом призовників», – наголосив Мондриївський.

Зокрема, за його словами, районним держадміністраціям доручено подбати про належне надання комунально-побутових послуг на дільницях і Київському міському збірному пункті, обслуговування автомобільним транспортом, організацію громадського порядку.

Окрім цього, на час підготовки і весь термін проведення призову там збільшать кількість технічних працівників і операторів персональних обчислювальних машин.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призов в армію на 2020 рік, який передбачає призов на строкову військову службу з 18 років.

Великий Київ у Google News

підписатися