У Києві прокладатимуть новий веломаршрут зі спального району в серце столиці

Автор: Оксана Тупальська
01:38 11.12.2023

Аби велосипедистам було комфортніше подорожувати містом, у наступні 2 роки планують побудувати веломаршрут «Солом’янка-Центр Києва».

У Києві прокладатимуть новий веломаршрут зі спального району в серце столиці
оренда квартири Київ

Створення нового маршруту дозволить багатьом киянам пересісти на велосипеди та діставатися на роботу на двоколісному, кажуть автори проекту Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки.

За роботи відповідатиме «Київавтодор». Орієнтовна вартість прокладання доріжок – 35,8 млн грн. Основну частину витрат планують на 2025 рік.

«Необхідно створити безбар’єрну, безпечну та зв’язну веломережу для щоденних трудових поїздок та активного відпочинку мешканців (-ок) і гостей столиці. На сьогодні основний акцент зосереджений на удосконаленні існуючої велосипедної інфраструктури та об’єднанні розірваних ділянок в єдину цілісну систему», – зазначають автори ідеї.

Раніше «ВК» розповідав, що до повномасштабного вторгнення у 2019-2020 роках у столиці облаштували 202 км велодоріжок. Однак у 2022 році роботи не проводилися, лише створювалися мапи маршрутів.

Великий Київ у Google News

підписатися