У Києві презентували пам’ятну монету та виставку марок до 400-річчя Хотинської битви

Автор: Марія Супрун
19:05 27.10

У Києві у галереї батального живопису «Екогынтос» презентували пам’ятну монету та виставку поштових марок і конвертів Литви, Польщі та України, випущених спеціально до 400-річчя Хотинської битви.

У Києві презентували пам’ятну монету та виставку марок до 400-річчя Хотинської битви

Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

За її словами, окрім пам’ятної монети та виставки поштових марок на відвідувачів галереї чекає серія картин «Хотинська війна 1621 року» Андрія Холоменюка та виставка історичних артефактів і реліквій того періоду з українських та закордонний приватних колекцій.

Також директорка висловила подяку організаторам та ентузіастам, справжнім цінителям історії, які передали галереї такі цінні експонати.

«Хотинська битва, яка сталася 4 століття тому, – це приклад перемоги, мудрості та героїзму литовського, польського та українського народів, які змогли зупинити експансію Османської імперії. Якби цього не сталося, можливо, історія Європи та й усього світу пішла б зовсім іншим шляхом. Отже, ця подія є дуже повчальною. І найкращими засобами розповісти про неї, передати сучасникам її історико-культурне значення стають археологія та мистецтво», – розповіла Барінова.

Нагадаємо, раніше презентували дайджест культурних подій міста на тиждень.

Великий Київ у Google News

підписатися