Представлена унікальна колекція старовинного вбрання киянок (ФОТО)

13:58 03.11.2020

Неподалік станції метро “Почайна”, а саме на другому поверсі ТРЦ “Городок” (Gorodok Gallery, просп. Бандери, 23) відкрилася виставка старовинного костюму з колекції музею історії Моди Марини Іванової. 

Представлена унікальна колекція старовинного вбрання киянок (ФОТО)

Унікальну колекцію киянка Марина Іванова збирала понад 30 років. Це понад 150 історичних костюмів та кілька сотень аксесуарів XVIII–XX ст. як із України, так і Західної Європи та Америки, пише Вечірній Київ.

На виставці серед жіночого вбрання не тільки бальні плаття, але й одяг для прогулянок, вечірні плаття модних київських салонів, корсети та пеньюари. Навіть є невеличкий дитячий куточок зі старовинними іграшками та ляльками. Біля кожного експонату є опис вбрання – з чого зроблено та на які події вдягали.

Київ- це європейська столиця, яка має свою історію міської моди. Київські модниці не тільки виписували вишукані вбрання з Парижу, але й шили їх у місцевих майстернях і ця колекція дає можливість показати майстерність київських модисток, які своїми руками шили вражаючі шедеври. На цій виставці ви можете побачити лише невелику частину колекції – всього 60 експонатів. Поки що музей не має свого приміщення, тож доводиться постійно шукати нові зали, щоб люди бачили цю красу”, – зазначила Марина Іванова.

Помилуватися жіночою міською модою минулого століття можна на вихідних з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, в Київському інституті автоматики (Нагірна, 22) пройшла виставка “Музей сучасного мистецтва (Омаж)” (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...