У Києві почався особливий “Книжковий Арсенал”: деталі

11:43 23.06

Сьогодні 23 червня, в Києві стартує найбільший та найважливіший літературний фестиваль столиці – X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

У Києві почався особливий “Книжковий Арсенал”: деталі

Про це повідомляють організатори.

Фестиваль триватиме до 27 червня в Мистецькому арсеналі. На ньому традиційно пройдуть презентації книжок, лекції та обговорення, виставки, концерти та майстер-класи для дітей.

Упродовж п’яти днів презентуватимуть свою книжкову продукцію 145 видавництв.

Пройде він у гібридному форматі. Більшість подій завдяки трансляції на MEGOGO можна буде подивитись з будь-якого куточка світу і безкоштовно.

До програми увійшла 261 подія, що відбудеться на 34 тис. кв. м історичної будівлі та на подвір’ї Мистецького Арсеналу в Києві.

За традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». На конкурс подавалися видання, надруковані в період з серпня 2020 року по травень 2021 року. Переможців назвуть у 5 номінаціях. Фестиваль транслюватиме подію наживо і всі охочі, навіть ті, хто не потрапить в цей день на відкриття, дізнаються про найкрасивішу книжку, яка представлятиме Україну на світовому конкурсі.

Фокус-тема фестивалю — ОПТИМІСТИ СКЕПИТИКИ та її куратор Ростислав Семків представляють 8 подій, зокрема і титульну лекцію Оксани Забужко «Оптимізм української історії».

Візуальна складова «Книжкового Арсеналу» складається з 14 виставкових проєктів. Серед них — «Шкільну цигейку» Влади Ралко й «Український колаж» Євгена Карася, Олександра Ляпіна та Олега Василенка.

Квитки на «Книжковий Арсенал» доступні для продажу і лише онлайн. Вони продаватимуться послотово і даватимуть відвідувачам змогу увійти на Фестиваль лише в окремий часовий проміжок окремого дня (10:00-12:00, 13:00-15:00, 16:00-18:00,19:00-22:00). Перебувати на «Книжковому Арсеналі» можна без обмеження часу.

Вартість: 100 грн, пільговий — 50 грн (пенсіонери, студенти, школярі від 12 років). Безкоштовний доступ на Книжковий Арсенал мають люди з інвалідністю, діти віком до 12 років, ветерани АТО і власники карток ІСОМ – всі фестивальні дні в будь-який слот.

Час роботи Фестивалю подовжено – з 9 години ранку до 22 вечора. З 9 до 10 ранку – година вільного відвідування для пенсіонерів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у  зв’язку із тривалим зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу у Києві та продовженням локдауну в регіоні організатори Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» вирішили змінити дати його проведення у 2021 році. З травня ювілейний Книжковий Арсенал перенесено на 23-27 червня 2021 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...