У Києві почалися зйомки психологічної драми “Дисидент”: тизер

Автор: Любава Лисичкіна
23:46 03.11.2021

Фільм “Дисидент” заснований на реальних подіях, які розгорнулися на тлі радянської військової агресії 1968 року. Зйомки фільму триватимуть у Києві та передмісті протягом двох місяців. Прем’єра психологічної драми “Дисидент” запланована на осінь 2022 року.

У Києві почалися зйомки психологічної драми “Дисидент”: тизер
оренда квартири Київ

Як  повідомляє Державне агентство з питань кіно, стрічка звертається до часів кінця Хрущовської відлиги та розквіту дисидентського руху.

За сюжетом, патріот і колишній боєць УПА повернувся із таборів і ось уже кілька років живе в радянській Україні. Табірне минуле не дає йому знайти гідну професію, а політичні переконання – жити звичайним життям. Втративши віру в боротьбу, він наважується на останню у своєму житті акцію протесту.

Образ головного героя натхненний історією життя Василя Макуха – дисидента, учасника українського руху опору в СРСР та бійця Української повстанської армії.

Головного героя, дисидента на ім’я Олег зіграє Олександр Прищепа, а його дружину Вілену – актриса київського “Молодого театру” Вікторія Ромашко.  

Режисери-постановники стрічки – Станіслав Гуренко та Андрій Алферов, автори сценарію – Олександр Качан, Андрій Алферов та Владислав Мицовський. Продюсери – Андрій ОсиповіЮрій Калиновский, генеральний продюсер – Олександр Омельянов.

Виробництво – кінокомпанія JOYFILMS за підтримки Держкіно й УКФ та у партнерстві з Одеською кіностудією.

До слова, у «Софії Київській» презентують меценатський проєкт «Три покоління благовірності».

Великий Київ у Google News

підписатися