У Києві накрили податківця, який співпрацював з терористами “ДНР”

Автор: Тетяна Сененко
16:48 22.02

У Києві Служба безпеки України задокументувала та заблокувала злочинну діяльність посадовця Державної податкової служби, який надавав сприяння терористичній організації «ДНР»

У Києві накрили податківця, який співпрацював з терористами “ДНР”

Оперативники спецслужби встановили, що підполковник податкової міліції Головного оперативного управління ДФС України протягом тривалого часу несанкціоновано копіював інформацію, що обробляється в автоматизованих системах.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Правоохоронці затримали податківця за місцем проживання після переправлення таємного документа. Затримання відбувалося згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.


Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї), ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України

Нагадаємо, днями, біля одного з будинків культури у столиці помітили прапори так званої “днр”, а поруч – озброєних військових і техніку. “Великий Київ” вияснив, що відбувається.

Великий Київ у Google News

підписатися