Прапори “днр”, автоматники та військова техніка у Києві – що відбувається

20:48 15.01

Біля одного з будинків культури у столиці помітили прапори так званої “днр”, а поруч – озброєних військових і техніку. “Великий Київ” вияснив, що відбувається.

Прапори “днр”, автоматники та військова техніка у Києві – що відбувається

Згідно з повідомленням активіста Юрія Воскобойника, прапори терористів з’явилися на фасаді будинку на проспекті Валерія Лобановського, 115-Б в Голосіївському районі столиці:

Перед входом висить два прапори ДНР, близько 20 людей з автоматами з військової вантажівки вигружають ящики та заносять до приміщення! Як таке можливо в Києві в 2021 році!!?? Жодного натяку на зйомку кіно я не побачив, ні стрічки огороджувальної, ні старвагену, ні камер”, – написав він.

Працівники сусідньої офісної будівлі теж поширили в мережі вражаюче фото.

Кореспондент “Великого Києва” пішов у розвідку та дізнався ексклюзивні подробиці цієї “окупації”.

Як виявилось, насправді – це одна із крайніх локацій зйомки фільму “Подвійний імельман” про події 2014 року в зоні АТО. Військова техніка, прапори і автомати – це все реквізит і знімальна група дуже розчарована надмірною увагою, яку вони привернули серед місцевих жителів. Старвагени та інші автомобілі, які зазвичай обслуговують локації фільмів, запарковані з внутрішнього двору. А тому збентежені перехожі неодноразово викликали поліцію, тож врешті довелось зняти прапори самопроголошеної “днр”, попри наявність дозволів від Держкіно, яке фінансує даний фільм.

Приміщення, в якому відбуваються зйомки – це Будинок культури Українського товариства сліпи (УТОС). Як повідомив “ВК” директор Київського УВП №1 УТОС Степан Юрійович Філіп, попри тотальну декомунізацію, це приміщення досі зберегло радянську стилістику і символіку. Що дає змогу цій організації осіб з інвалідністю в умовах постійного державного недофінансування періодично отримувати додаткові кошти шляхом здачі в оренду будинку культури для зйомок різних серіалів та фільмів.

Як повідомляється на сайті Державного агентства з питань кіно, за підтримки якого створюється стрічка, цей повнометражний фільм є дебютом режисерки Віри Яковенко за сценарієм Ірен Роздобудько.

Подвійний імельман – це фігура вищого пілотажу. За сюжетом, після падіння українського літака члени екіпажу опиняються на окупованій території Донбасу і змушені поодинці вибиратися звідти, для чого їм доведеться провернути “подвійний імельман” зі своїм життям. Головна героїня – мама одного з членів екіпажу, яка намагається допомогти сину вибратися з полону”, – ідеться в повідомленні.

Сценарій до фільму написала Ірен Роздобудько, яка багато спілкувалася з людьми з окупованих територій. Цього року “Подвійний імельман” посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова” в номінації “Кіносценарії”.

Режисер-постановник фільму – Віра Яковенко, оператор-постановник – Олексій Степанов. Виробник – компанія “Ейдетік Пікчерз”, генеральний продюсер – Олексій Пантелєєв, продюсери – Роман Негрієнко та Ольга Місько.

Ролі виконають Лариса Руснак, Істан Розумний, Ксенія Баша, Ніна Набока. Реліз стрічки заплановано на 2021 рік.

Читайте також: Стрімко вниз. Що сталось з українськими кінотеатрами під час карантину – цифри

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...