У Києві і області наступного тижня будуть дні без відключень світла

Автор: Галина Ворона
14:08 05.07

З 9 по 24 липня в усіх областях будуть змінені графіки відключень. Протягом цих двох тижнів для Києва і кожної області в один із днів не буде обмежень.

У Києві і області наступного тижня будуть дні без відключень світла

Як повідомляє Укренерго, в інші дні обмеження споживання будуть відбуватися згідно з графіками, опублікованими обленерго в кожному регіоні.

Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області. Такі виміри проводяться щороку  – взимку та влітку  – і дають можливість нам більш чітко прогнозувати режими роботи енергосистеми країни.

Відтак, у Києві не буде обмежень 10 липня а на Київщині – 11 липня.

Енергетики пояснюють, що завдяки таким вимірам Диспетчерський центр “Укренерго” зможе побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії.

Ми зможемо визначити, скільки саме зараз, влітку, споживає кожна область без застосування обмежень, і скільки кожній області потрібно електроенергії для життєдіяльності. Отримані результати враховують зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств” – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що аналіз цих даних дозволить в подальшому забезпечити більш рівномірний та коректний розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Читайте також: В “Укренерго” пояснили, які фактори поліпшать ситуацію з відключеннями вже в кінці цього місяця

Нагадаємо, дефіцит електроенергії взимку може сягати 35%. Втім, є думка, що кияни можуть суттєво допомогти енергосистемі, якщо вимкнуть бойлери і повернуться до централізованого постачання гарячої води.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин