У Києві два вищих заклади об’єднали в університет імені Бориса Грінченка

Автор: Марія Супрун
16:04 23.06

Київський університет імені Бориса Грінченка та Муніципальний заклад вищої освіти «Київська Академія мистецтв» об’єднали в Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні Київської міської ради. Рішення підтримав 61 депутат.

У Києві два вищих заклади об’єднали в університет імені Бориса Грінченка

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, головна мета об’єднання – продовжити процес створення потужного муніципального вишу, який зможе конкурувати за рівнем освіти з європейськими університетами.

За його словами, необхідно оптимізувати мережу закладів вищої освіти, які засновані на комунальній власності та забезпечити більш раціональне використання їхніх ресурсів.

Мондриївський додав, що це об’єднання дозволить створити інноваційну систему підготовки фахівців, зокрема у сфері культури та мистецтва – від початкової освіти до освітньої програми доктора філософії.

Це відкриє додаткові можливості для вихованців Київської дитячої Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі, які отримають можливість продовжити свою освіту у ВНЗ із потужною матеріально-технічною базою та сильним викладацьким складом. Об’єднання матеріальних ресурсів та людського потенціалу забезпечить кращу якість освіти – це економічно доцільно, оскільки сприятиме подальшому розвитку інфраструктури та дозволить підвищити ефективність управління“, – зазначив Мондриївський.

Крім того, об’єднання двох закладів сприятиме зростанню конкурентоспроможності столичного університету та підвищенню його позицій у міжнародних та національних рейтингах університетів, а також розширить можливості для міжнародної співпраці, зокрема участі у грантових програмах.

Як повідомлялося раніше, вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення. 

Великий Київ у Google News

підписатися