У Києві до інтернету підключено вже 805 бомбосховищ

Автор: Любава Лисичкіна
00:16 01.04

Військова адміністрація міста Києва продовжує логістично забезпечувати гуманітарною допомогою соціальні обʼєкти столиці.

У Києві до інтернету підключено вже 805 бомбосховищ

Про це повідомив голова КМВА Микола Жирнов.

Жирнов також зауважив, що не слід нехтувати сигналами повітряної тривоги! Необхідно одразу слідувати до найближчих укриттів, розташування яких можна дізнатися через додаток “Київ Цифровий”.

“Для зручності користування в укриттях встановлено підключення до безкоштовного Wi-Fi. На сьогоднішній день до інтернету підключено вже 805 бомбосховищ по Києву”, – наголосив він.

За його словами, ситуація довкола міста покращується. Відновлюють роботу підприємства, установи, а також обʼєкти сфери торгівлі та обслуговування. Однак військові закликають бути обачними, особливо в лісопаркових зонах, на узбережжях рік та на дорогах. На звільнених територіях проводять зачищення та розмінування.

Також у своєму зведення генерал зауважив, що військова адміністрація міста Києва продовжує логістично забезпечувати гуманітарною допомогою соціальні обʼєкти столиці. Так сьогодні до унікальної медичної установи столиці дитячої лікарні “Охматдит” були передані необхідні медикаменти, засоби особистої гігієни та продукти харчування довготривалого зберігання.

Як відомо,  в “Охматдиті” в реанімацію потрапила 7-місячна дитина: війна “перебила” прикорм.

Великий Київ у Google News

підписатися