У Києві 88-річний дідусь подарував тестю та тещі податківця 20 млн грн

Автор: Оксана Тупальська
16:38 11.07

Подарунок виявили представники НАЗК під час перевірки декларацій. Податківець повідомив, що літній чоловік подарував йому 5 млн грн, а батькам дружини 20 млн грн.

У Києві 88-річний дідусь подарував тестю та тещі податківця 20 млн грн

Дивні презенти задекларував колишній начальник Управління внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у перші дні 2022 року. Тепер він працює заступником начальника управління ГУ Державної податкової служби у м. Києві.

Посадовець повідомив, що користувався квартирою з двома паркомісцями на Печерську, вартість яких йому невідома. В ході перевірки з’ясували, що ці квадратні метри у 2021 році купили тесть і теща декларанта за 16 млн грн. тоді як сукупний дохід родичів на рік складав 1,7 млн грн. Договори від імені тещі складала дружина нинішнього податківця.

Коли замначальника київської ДПС спитали, звідки в його родичів такі гроші, той відповів, що 20 млн грн – це подарунок 88-річного дідуся. Крім того, повідомив, що цей самий дідусь подарував його дружині $175 тис. (5 млн грн), які він задекларував готівкою.

Чи дійсно цей 88-річний заможний та щедрий дідусь існує?

Виявилось, що так. І він розповів, що понад 25 млн грн назбирав, заощаджуючи доходи з зарплати, від продажу колекції старовинних монет, нерухомості та автомобіля, торгівлі іконами та дорогоцінними металами. При цьому жодних документів, які б підтверджували торги, немає.

Представники НАЗК скерували висновки про ймовірне незаконне збагачення податківця до Державного бюро розслідувань.

Раніше “ВК” розповідав, як прокурор Печерського району два дні святкував весілля – з тортом за 100 тис. грн, виступами Полякової з Пономарьовим та VIP-гостями.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин